Trwają zapisy na warsztaty programowania - październik 2019 r. Zapisz się na zajęcia >

Połączyła nas pasja

O nas

A wraz z pasją potrzeba przekazywania jej dalej. Nasz zespół to grupa ludzi, którzy pracują zawodowo jako programiści, a jednocześnie kodują też dla przyjemności. Wspólnymi siłami organizujemy warsztaty programowania dla dzieci w Lesznie, aby dać najmłodszym szansę na poznanie być może także ich przyszłego hobby. W ten sposób programowanie dla dzieci w naszych placówkach to dopiero udany początek ich wielkiej przygody.

O nas

Technologie przyszłości


Nasz świat jest na etapie gwałtownego rozwoju w kierunku cyfrowych możliwości. Pędzi on do przodu, a jednocześnie my – ludzie nie zawsze za nim nadążamy. Organizując warsztaty programowania dla dzieci, dajemy im szansę na poznanie i zrozumienie tego, co już niedługo je czeka. Ponadto takie zajęcia komputerowe dla młodzieży i maluchów to też pierwszy krok w kierunku kształcenia nowej kadry specjalistów, którzy będą też tworzyć, a nie tylko korzystać z nowych technologii.

Nasz cel


Chcemy brać czynny udział w stałym rozwoju branży IT. Organizując kurs programowania dla dzieci, kształcimy nowe kadry pracowników, które będą w przyszłości kontynuować naszą pracę. To dzięki kolejnym pokoleniem technologia idzie do przodu, a każde z nich musi wiedzieć więcej niż poprzednie. Programowanie dla dzieci, nauczane od najmłodszych lat sprawi, że języki kodowania nie będą dla nich językiem obcym, tylko dodatkowym. A takie umiejętności pozwolą im na wszechstronny rozwój i duży wybór przyszłej kariery.

Dlaczego my?


Nauczamy już od lat. Wiemy jak ważne jest, aby kurs programowania dla dzieci odbywał się w atmosferze zabawy, a jednocześnie bardzo dużo wnosił do rozwoju ich koderskich umiejętności. Wystawiamy także certyfikat ukończenia kursu, przez co dziecko ma dowód uczestniczenia w naszym projekcie. No i co najważniejsze, zajęcia komputerowe dla dziecka odbywające się w naszej placówce, zdecydowanie dają więcej niż często proponowana nauka online, dzięki stałemu wsparciu osób monitorujących jego postępy i pomagających w pokonaniu trudności.